• HYUNDAY CONCEPT

• BMW X5 CONCEPT

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua..

• PORSHE CAYENNE

zhp.pl

Aktualności ze strony zhp.pl
  1. Praktyki w GK ZHP – edycja zimowa

Program praktyk w Głównej Kwaterze, to niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć codzienną pracę organizacji oraz nabyć doświadczenie w dynamicznym środowisku pracy. Dziś ostatni dzień zgłoszeń!

2. ZHP członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych

17 grudnia 2014 roku Związek Harcerstwa Polskiego został przyjęty w poczet Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.

3. Wejdź na szlak i zmieniaj świat – ruszyły zgłoszenia na Zlot Kadry!

Ruszyły zgłoszenia na IV Zlot Kadry ZHP! Bądź z nami na największym ogólnopolskim spotkaniu szkoleniowym dla kadry Związku Harcerstwa Polskiego. W dniach 26-30 sierpnia 2015 roku w Gorzewie spotka się blisko 800 osób, bądź jedną z nich!

4. Rekrutacja uzupełniająca do Zespołu Projektu Jamboree 2023

Poszukujemy pasjonatów nowych technologii! Wyślij zgłoszenie do 15 stycznia 2015 r.

5. Betlejemskie Światło Pokoju u Pani Premier

„Niejeden dorosły mógłby uczyć się od was przyjaznego patrzenia na drugiego człowieka” - powiedziała szefowa rządu do harcerzy odbierając światło tuż przed posiedzeniem rządu.

6. Betlejemskie Światło Pokoju u Prezydenta RP

- Tym harcerze wyróżniają się pozytywnie, że doskonale wiedzą, że każdy dobry proces, każde dobre działanie trzeba zaczynać od siebie samego, zdobywając się na wysiłek, zdobywając się na pomysłowość, zdobywając się na okazywanie dobrych, braterskich uczuć innym ludziom - powiedział Prezydent RP Bronisław Komorowski w trakcie poniedziałkowego spotkania z harcerzami. Betlejemskie Światło Pokoju zapłonęło w Belwederze!

7. Betlejemskie Światło Pokoju zawitało do Polski

W kościele pw. św. Józefa Robotnika w niedzielę 14 grudnia o godzinie 10:00 harcerki i harcerze Związku Harcerstwa Polskiego otrzymali od słowackich skautów Betlejemskie Światło Pokoju. Tym pięknym gestem rozpoczęła się jego wędrówka, która potrwa do 24 grudnia.

8. Koncert światła przed niedzielnym przekazaniem BŚP do Polski

W sobotni wieczór w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Zakopanem na Krzeptówkach ponad 750 harcerzy z całej Polski uczestniczyło w koncercie zespołu "New Life'm", który zamykał pełen wrażeń dzień Betlejemskiego Zlotu. W niedzielę rano w miejscowości Svit koło Popradu harcerze z ZHP odbiorą od skautów słowackich Betlejemskie Światło Pokoju i poniosą je do wszystkich zakątków Polski.

9. Betlejemska przygoda trwa!

Od rana w Zakopanem trwa prawdziwe betlejemskie szaleństwo. Blisko półtora tysiąca zuchów i harcerzy uczestniczy w grze miejskiej i warsztatach. Centrum Światła tętni życiem. A wiele atrakcji przed nami!

10. 1500 harcerzy w drodze do Zakopanego

Zakopane zamienia się w stolicę Związku Harcerstwa Polskiego! Czekamy na przyjazd delegacji z całej Polski. Już dziś rozpocznie się jedna z najbardziej wyczekiwanych imprez harcerskich w roku.

Copyright © 2013. Poczta Harcerska  Rights Reserved.