• HYUNDAY CONCEPT

• BMW X5 CONCEPT

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua..

• PORSHE CAYENNE

zhp.pl

Aktualności ze strony zhp.pl
  1. Nowi komendanci chorągwi

W sobotę 19 października instruktorzy chorągwi Dolnośląskiej, Krakowskiej, Kujawsko-Pomorskiej i Zachodniopomorskiej wybrali władze swoich chorągwi na nową kadencję 2014-2018.

2. Chorągiew Kujawsko-Pomorska wybrała!

W sobotę 18 października ważne decyzje podejmował XXXI Zjazd Chorągwi Kujawsko-Pomorskiej im. Mikołaja Kopernika. Nowym komendantem Chorągwi Kujawsko-Pomorskiej wybrano hm. Jerzego Gębarę. W głosowaniu niejawnym hm. Jerzy Gębara uzyskał 67% głosów.

3. Harcbieg - niezwykła inicjatywa dla każdego

Biegając - pomagasz. Poznaj niezwykłą inicjatywę Hufca ZHP Pruszków!

4. Poznaj nowości z Paczką Pomysłów!

5. Wirtualne Jamboree (JOTI) już w najbliższy weekend!

Weź udział w najtańszym jamboree świata! Żadnych ograniczeń wiekowych czy kosztów. Dowiedz się więcej z naszego prostego poradnika!

6. IV zebranie Rady Naczelnej ZHP

Za nami czwarte spotkanie Rady Naczelnej w tej kadencji - dowiedz się o czym obradowano!

7. Relacja z Manewrów Techniczno-Obronnych w Kielcach

Zobacz ciekawą wideorelację!

8. Dzień Edukacji Narodowej 2014

Dzień Edukacji Narodowej upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej w 1773 roku. Dzień ten podkreśla wiodącą rolę nauczycieli w kreowaniu jakości edukacji w kraju.

9. Zaplanuj każdy dzień z kalendarzem ZHP!

Mamy dla Was świeży kalendarz ZHP na rok 2014/2015.

10. Wielkie wyróżnienie dla Chorągwi Opolskiej

W minioną sobotę Chorągiew Opolska odebrała nagrodę dla najlepszej organizacji pozarządowej w swoim regionie - Opolską Niezapominajkę 2013!

Copyright © 2013. Poczta Harcerska  Rights Reserved.