• HYUNDAY CONCEPT

• BMW X5 CONCEPT

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua..

• PORSHE CAYENNE

Expected response code 200, got 403 Forbidden

Forbidden

Error 403

zhp.pl

Aktualności ze strony zhp.pl
  1. Kalendarze od Centralnej Składnicy Harcerskiej

Szukasz odpowiedniego upominku dla swoich instruktorów? A może pragniesz samemu zaopatrzyć się w super gadżet w harcerskim stylu?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

2. Byliśmy w Załęczu - kolejna odsłona warsztatów PR LAB!

W ten weekend 54 osoby wkroczyły w szeregi harcerskich specjalistów PR. W dniach 21-23 października w Załęczu Wielkim, na warsztatach PR Lab instruktorzy Wydziału Promocji i Komunikacji GK ZHP przekazywali swoją wiedzę adeptom z Chorągwi Łódzkiej, Krakowskiej, Stołecznej, Mazowieckiej, Śląskiej i Lubelskiej.

3. Bądź na Betlejemskim Zlocie!

W dniach 12-14 grudnia Zakopane zamieni się w stolicę Betlejemskiego Światła Pokoju! To niezwykłe spotkanie będzie wspólnym czasem oczekiwania i refleksji, możliwością do rozwoju duchowego, a także okazją do nawiązania nowych harcerskich przyjaźni! Nie może Was zabraknąć!

4. Afryka - weź udział w konkursie

Czy poznaliście już Afrykę? Pokażcie, jak ją widzicie i zgarnijcie nagrody!

5. Betlejemskie Światło Pokoju – niezwykły czas!

Od 12 grudnia Związek Harcerstwa Polskiego rozpocznie sztafetę z płomieniem, który niesie ze sobą nadzieję i pokój między narodami. Sprawdź, jakie atrakcje na Ciebie czekają!

6. Pokaż nam swoją Afrykę!

W Wasze ręce trafiły już pakiety dotyczące najnowszej propozycji programowej "Teraz Afryka - od źródeł skautingu do kontynentu przyszłości". Możecie znaleźć w nich wiele ciekawych informacji na temat tego kontynentu, ale również mnóstwo pomysłów i inspiracji do działania czy wykorzystania na zbiórkach.

7. Kurs Harcmistrzowski „Cogito” w Warszawie

W dniach 14-16 listopada w Warszawie odbył się kolejny biwak Kursu Harcmistrzowskiego  „Cogito”.

8. Ruszyły zgłoszenia na InterCamp 2015!

Już za 7 miesięcy pod Nysą odbędzie się największa w roku 2015 międzynarodowa skautowa impreza w Polsce.  Bądź częścią wydarzenia!

9. Supersobota za nami: Obradowało osiem zjazdów chorągwi

W sobotę 15 listopada br. siedem chorągwi wybrało swoje władze, które pokierują nimi przez kolejne cztery lata. Zjazd Chorągwi Białostockiej będzie kontynuowany.

10. Oferta pracy w Głównej Kwaterze ZHP

Główna Kwatera ZHP poszukuje osoby na stanowisko specjalisty IT. Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z wymaganiami.

Copyright © 2013. Poczta Harcerska  Rights Reserved.