• HYUNDAY CONCEPT

• BMW X5 CONCEPT

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua..

• PORSHE CAYENNE

zhp.pl

Aktualności ze strony zhp.pl
  1. Znani, ale czy pamiętani?

Podczas odwiedzania grobów najbliższych warto pamiętać o tych, którzy zapisali się na kartach historii harcerstwa.

2. Turniej zastępów – ostatni dzień zgłoszeń

Najważniejsze są zastępy! Wykorzystaj szansę i weź udział w pilotażowej edycji Turnieju Zastępów. Na Twoje zgłoszenie czekamy tylko do dziś. Zgarnij cenne nagrody oraz tytuł najlepszego zastępu w ZHP!

3. Informacje ws. Odysei Władka Wagnera

Rejs śladami Władysława Wagnera był naszym marzeniem - zdecydowaliśmy się na śmiały projekt, który starannie zaplanowaliśmy. Przekładaliśmy terminy wypłynięcia jachtu do końca wierząc, że zdążymy przed sezonem sztormów na Morzu Północnym, Biskajach i Atlantyku.

4. Mamy Niepodległą - wyslij kartkę!

Pokaż innym swoją radość z okazji Narodowego Święta Niepodległości – wyślij kartkę! Związek Harcerstwa Polskiego jako partner akcji „Mamy Niepodległą!” organizowanej przez Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku otrzyma blisko 32 000 kartek pocztowych, których wysyłkę ufundowała Poczta Polska. Do każdego hufca trafi po 100 sztuk, które harcerze mogą bezpłatnie wysłać do swoich bliskich.

5. Zapal wirtualny znicz Legioniście

Dołącz do akcji „Zapal wirtualny znicz Legioniście” i spraw, aby w roku Stulecia Legionów Polskich, żaden legionista nie został zapomniany! Bo każdy się liczy…

6. Spotkanie biznesowe dla harcerek w MetLife Warszawa!

Zapraszamy harcerki starsze oraz wędrowniczki z okolic Warszawy na spotkanie z kobietami pracującymi w MetLife. Podczas kilkugodzinnego spotkania będziecie miały okazję zobaczyć jak wygląda praca kobiet w korporacji oraz posłuchać o tym, co trzeba zrobić, by odnieść w niej sukces. Zadaj pytanie, które nurtuje Cię od dawna!

7. Afryka w Waszych hufcach

Propozycja programowa dla gromad i drużyn ZHP „Teraz Afryka - od źródeł skautingu do kontynentu przyszłości“ już trafiła do Waszych hufców.

8. Harcbieg- biegasz i pomagasz!

To proste: biegniesz. Gdzie chcesz, jak chcesz, ile chcesz, o wybranej porze dnia. I przy okazji pomagasz. Tak, naprawdę pomagasz! Harcbieg to również propozycja uczczenia Narodowego Święta Niepodległości w aktywny sposób.

9. Podsumowanie konferencji w Warszawie

W minioną sobotę w Warszawie odbyła się  kolejna konferencja instruktorska  „Prawo Harcerskie jako system wartości – tradycja i współczesność” organizowana przez Radę Naczelną  przy wsparciu Komendy  Chorągwi Stołecznej ZHP.  W konferencji wzięło udział  około 80 instruktorek i instruktorów.

10. Chorągiew Śląska z nowymi władzami

W minioną sobotę, 25 października odbył się VIII Zjazd Chorągwi Śląskiej ZHP. Nowym komendantem Chorągwi Śląskiej ZHP została hm. Anna Peterko. W głosowaniu niejawnym druhna Anna otrzymała 92% głosów.

Copyright © 2013. Poczta Harcerska  Rights Reserved.