• HYUNDAY CONCEPT

• BMW X5 CONCEPT

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua..

• PORSHE CAYENNE

zhp.pl

Aktualności ze strony zhp.pl
  1. Turniej Zastępów – ostatnie dni zgłoszeń

Najważniejsze są zastępy! Wykorzystaj szansę i weź udział w pilotażowej edycji Turnieju Zastępów. Zgłoś swój zastęp do końca października i zgarnij cenne nagrody oraz tytuł najlepszego zastępu w ZHP!

2. Propozycja programowa na 11 listopada

Już niedługo każda harcerka i każdy harcerz będzie się cieszyć Narodowym Świętem Niepodległości! Aby zrozumieć, a przede wszystkim przeżyć ten dzień w wyjątkowy sposób, zapraszamy do zapoznania się z nową propozycją programową – Raduje się serce!

3. Jak wygląda Afryka?

Czy zastanawialiście się już z drużyną jak wygląda Afryka - ludzie, żyjące tam zwierzęta, kultura, zwyczaje? Jak wygląda przedsiębiorczość w Afryce? Czy tam naprawdę nie ma wody?

4. Stołecznomazowiecki PR LAB w Warszawie

W dniach 17-19 października w Warszawie odbyła się kolejna edycja PR LAB, czyli warsztatów dla wędrowników i instruktorów na temat wizerunku ZHP, promocji i współpracy z mediami. Warszawski PR LAB był wspólną imprezą dla dwóch chorągwi - Stołecznej i Mazowieckiej.

5. Konferencja Instruktorska „Prawo Harcerskie jako system wartości”

To już ostatni moment, żeby zgłosić się do udziału w Konferencji Instruktorskiej „Prawo Harcerskie jako system wartości” organizowanej przez Radę Naczelną ZHP w Warszawie 25 października 2014!

6. Informacja ws. serwisu forum.zhp.pl

7. Chorągiew Krakowska z nowymi władzami

XX Zjazd ZHP Chorągwi Krakowskiej odbył się 18 października 2014 r. w sali obrad Urzędu Miasta Krakowa. W Zjeździe wzięło udział 69 delegatów z 22 środowisk oraz zaproszeni goście, m.in. Zastępca Naczelnika ZHP hm. Krzysztof Budzyński.

8. Chorągiew Dolnośląska wybrała

W minioną sobotę, 18 października, w Sali Sejmiku Wojewódzkiego, odbył się IX. Zjazd Chorągwi Dolnośląskiej ZHP im. hm. Stefana Mirowskiego. Podczas Zjazdu zostały wybrane nowe władze Chorągwi.

9. Chorągiew Zachodniopomorska wybrała

Zjazd Chorągwi Zachodniopomorskiej ZHP odbył się 18.10.2014 r. w Sali Rycerskiej Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie. W zjeździe wzięło udział 34 delegatów reprezentujących 12 hufców z całej Chorągwi. Zjazd wybrał nowe władze: Komendanta i Komendę, Radę Chorągwi, Komisję Rewizyjną oraz Sąd Harcerski. Przyjął również plan rozwoju Chorągwi na lata 2014-2017.

10. Nowi komendanci chorągwi

W sobotę 18 października instruktorzy chorągwi Dolnośląskiej, Krakowskiej, Kujawsko-Pomorskiej i Zachodniopomorskiej wybrali władze swoich chorągwi na nową kadencję 2014-2018.

Copyright © 2013. Poczta Harcerska  Rights Reserved.