• HYUNDAY CONCEPT

• BMW X5 CONCEPT

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua..

• PORSHE CAYENNE

Aktualności (RSS) ZHP

Aktualności ze strony zhp.pl
  1. Jamboree 2023: Jesteś architektem? Wejdź do zespołu!

Be the spark of imagination! Zaplanuj miasto dla 40 000 skautów: Wyznacz miejsca biwaków, rozlokuj zaplecze techniczne, usytuuj Światowe Centrum Skautowe, Centrum Duchowe, Plazę i dziesiątki innych miejsc... Ponad 150 ha powierzchni... Twoja wyobraźnia... Harcerskie wyzwanie dla profesjonalisty!

W ramach przygotowań kandydatury ZHP do organizacji w Polsce Światowego Jamboree Skautowego 2023 rusza budowa zespołu projektowego!

Na tym etapie, mamy przyjemność zaprosić do współpracy wolontariackiej instruktorów, którzy są architektami.

2. Nowa książka stopni i sprawności harcerskich już w sprzedaży

4 Żywioły zapraszają do zakupu nowej książki stopni i sprawności harcerskich.

3. Praktyki na Rajdzie Grunwaldzkim? Tak!

Dołącz do Akademii Rajdu Grunwaldzkiego 2015 i zostań współorganizatorem największego rajdu harcerskiego w Polsce. Skorzystaj z oferty całorocznych praktyk i regularnych szkoleń prowadzonych przez specjalistów.

4. Nowa propozycja programowa - Teraz Afryka!

W propozycji programowej, która trafi do wszystkich komend i drużynowych, a niebawem znajdzie się na naszej stronie internetowej znajdziecie wiele pomysłów na realizację tematów dotyczących Czarnego Lądu.

5. Tworzymy kalendarz ZHP na 2014/2015 rok

Już dziś wpisz swoje wydarzenie w formularz! Pojawi się w kalendarzu ZHP na 2014/2015 rok!

6. Prawo Harcerskie jako system wartości

Zapraszamy na konferencję instruktorską, przygotowaną przez Radę Naczelną.

7. #ZHP - zobacz, co działo się w czerwcu!

Przegapiłeś najważniejsze wydarzenia? Nie przeglądasz na bieżąco strony zhp.pl? Zobacz, co działo się w czerwcu!

8. Teraz AFRYKA - od źródeł skautingu do kontynentu przyszłości

Już niedługo pojawi się przygotowana przez GK propozycja programowa "Teraz Afryka"

9. Konkurs Envelo rozstrzygnięty!

Od marca trwał konkurs przygotowany we współpracy z Pocztą Polską Usługi Cyfrowy, polegający na wysyłaniu neokartek. Gra była warta świeczki – na zwycięzców czekało aż 10 tysięcy złotych!

10. Spotkajmy się pod Wieżą Spadochronową!

Wędrówka w centrum Śląska, wyjątkowa lekcja historii, miejsce spotkania harcerzy z całej Polski, czyli XIX ORSWS. Spotkajmy się w Katowicach pod Wieżą w dniach 5-7 września 2014 r.

Copyright © 2013. Poczta Harcerska  Rights Reserved.