• HYUNDAY CONCEPT

• BMW X5 CONCEPT

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua..

• PORSHE CAYENNE

Aktualności (RSS) ZHP

Aktualności ze strony zhp.pl
  1. Jamboree 2023 - Włącz się do działania!

Otwieramy rekrutację do Zespołu Projektu Jamboree 2023! Zespół Projektu Jamboree 2023 pracować będzie w latach 2014-2024, a jego celem będzie kompleksowe opracowanie kandydatury do organizacji Światowego Jamboree Skautowego, która zostanie przedstawiona Światowej Konferencji Skautowej w roku 2017. Zespół będzie także wspierał organizację zlotu Intercamp 2015 oraz zorganizuje Jamboree Europy Środkowej 2016 i Zlot na 100-lecie ZHP w 2018 r. Dzisiaj otwieramy rekrutację szefów siedmiu grup roboczych. Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń do 1 września br.

2. Rowerem do Japonii!

Z Polski przez Europę, Azję Mniejszą, Bliski Wschód, Azję Centralną, Chiny, aż do Japonii! O własnych siłach, wspólnie, dla promocji Polski - kandydata do organizacji  25. Światowego Jamboree w 2023 roku.

3. Harcerskie Dni Morza

Centrum Wychowania Morskiego ZHP skończy we wrześniu 80 lat!

4. Wędrownicza Watra zapłonęła

W środę 20 sierpnia uroczyście rozpalono watrę - to oficjalne rozpoczęcie zlotu Wędrownicza Watra 2014. Patrole, które od piątku uczestniczyły w wędrówkach w całej Polsce, zjechały się do Małecza w woj. łódzkim, aby do niedzieli brać udział w zajęciach przygotowanych przez siebie nawzajem oraz przez specjalnie zaproszonych instruktorów i gości spoza ZHP.

5. Zapraszamy na XVI Ogólnopolskie Zawody ZHP w Ratownictwie!

Już 12-14 września 2014 roku zapraszamy na XVI Ogólnopolskie Zawody ZHP w Ratownictwie, które tego roku odbędą się w Chorzowie.

6. Zakończyła się Letnia Akcja Szkoleniowa

W dniach 13-16 sierpnia instruktorzy ZHP pracujący na poziomie chorągwi mieli okazję uczestniczyć w Letniej Akcji Szkoleniowej, zorganizowanej przez Centralną Szkołę Instruktorską na Głodówce. Tegoroczny LAS to przede wszystkim inauguracja programu Lider+, którego celem jest wzmocnienie jakości przywództwa sprawowanego przez harcerskich liderów.

7. Wystartowała XII Wędrownicza Watra!

W tym roku największy zlot wędrowników odbędzie się w… całej Polsce! Uczestnicy podzieleni na patrole wybiorą się na kilkudniowe wędrówki na jednej z 9 tras. Tym razem zlot odbędzie się w Małeczu k. Tomaszowa Mazowieckiego

8. MOOT 2021 w Irlandi, 41WSC w Azerbejdżanie

40. Światowa Konferencja Skautowa zdecydowała, gdzie odbędą się kolejne światowe wydarzenia WOSM.  Wędrownicy na MOOT spotkają się w 2021 roku w Irlandii, zaś następna Światowa Konferencja Skautowa odbędzie się w Azerbejdżanie.

9. João Armando Gonçalves przewodniczącym Światowego Komitetu Skautowego

Obradująca w Lublanie 40. Światowa Konferencja Skautowa wybrała nowy skład Światowego Komitetu Skautowego. Jego przewodniczącym został João Armando Gonçalves (Portugalia, EUR), a wiceprzewodniczącymi - Jemima Nartey (Ghana, Region AFR) i Daniel Ownby (Stany Zjednoczone Ameryki, IAR). Z Regionu Europejskiego wybranych zostało 4 członków Komitetu.

10. Dopisz się do kalendarza ZHP! Zostały dwa dni.

Jeszcze tylko dziś i jutro można dosyłać przedsięwzięcia programowe do kalendarza ZHP na 2014/2015 rok.

Copyright © 2013. Poczta Harcerska  Rights Reserved.